Słów kilka

O domu i okolicy

Obiekt położony jest na początku Wetliny wjeżdżając od strony Cisnej. Zaraz przed mostem należy skręcić w prawo i po około 800m podjazdu (droga asfaltowa) zobaczycie spory parking i dom po lewej stronie.

Sprzed domu rozlega się piękny widok na największą atrakcję Bieszczadów czyli połoniny.

Pierwsza, która rzuca się w oczy to majestatyczne Hnatowe Berdo ale jak na dłoni widać również Smerek, i Połoninę Caryńską. Z drugiej strony domu natomiast wyrastają wielkie, zalesione góry jak Jawornik, Paportna i dalej Rabia Skała.

Pokoje są duże, wygodne (od 25 do 35 m) i wszystkie z prywatną łazienką. Poza jednym wszystkie posiadają balkon. Każdy jeden natomiast oferuje widok na wyżej wspomniane połoniny. Jakby jednak było Państwu dalej mało gór to w pokojach znajdują się fototapety bieszczadzkich panoram autorstwa Janusza Grzecha.

Na parterze znajduje się bogato wyposażona kuchnia wraz z jadalnią, z której można wyjść na duży taras. Do dyspozycji jest również kominek (po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzem).

Od niedawna w pokojach jest internet dostępny przez WiFi. Pamiętać trzeba jednak, że to dalej  Bieszczady i jego jakość często zależy od kaprysów pogody.

W ostatnim czasie pokrycie sieci komórkowej uległo znacznej poprawie i z każdego pokoju da się korzystać z telefonów komórkowych.

Przed domem znajduje się też plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i wiata na wypadek deszczu czy piekącego słońca. Do dyspozycji jest 3ha działka gdzie można zawsze znaleźć dla siebie sporo wolnej przestrzeni.

Do najbliższych sklepów i restauracji jest około kilometra. Najbliższy szlak górski biegnie zaraz za płotem.

Gospodarz

Gospodarzem obiektu jest Mikołaj. Przewodnik górski i zawodowy ratownik bieszczadzkiego GOPR. Z przyjemnością podpowie pomysł na wycieczkę czy inną alternatywę spędzenia wolnego czasu w Bieszczadach. Zimą istnieje możliwość wspólnego wyjścia ski-tourowego.

Kontakt

Tel. +48 601 089 491 Mail zalesionagora@gmail.com